Zapytaj o wycenę
 

Projektujemy komunikację | Twojej firmy, marki, instytucji

O nas:

Nie pracujemy byle jak, bo zależy nam na najwyższej jakości.
Nie zawalamy terminów, bo zależy nam na Twoich celach.
Nie robimy wszystkiego, specjalizujemy się i jesteśmy dobrzy.
Nie wiemy wszystkiego, ale ciągle poszerzamy wiedzę i szukamy.
Nie zostawiamy aplikacji samotnie, wszystkie je rozwijamy.
Dbamy o szczegóły, bo Twoje zadowolenie wynika z dobrych efektów.
Lubimy się spotykać, rozmawiać, wyjaśniać.
Nie jesteśmy offline, za chwilę odpowiemy.
Odbieramy telefony.
Odpisujemy na e-maile.
Pracujemy kreatywnie.
Projektujemy.
Komunikujemy.
Działamy.

Mateusz ceo/strategy
Gabi art & design / project manager
Łuki grafika
Nastia grafika
Piotr business developer
Joanna community manager
Bartosz new business
Ewa project manager
Asia trener / project manager
Ania fotograf
Bartek administrator systemów
Łukasz senior backend developer
Iza junior community specialist

25wat STORY

Dlaczego agencja 25wat? Bo to powód do rozmowy, a my lubimy rozmawiać. Ludzki mózg podczas intensywnej, kreatywnej pracy wytwarza dokładnie tyle mocy, ile do działania potrzebuje żarówka 25wat.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

design – odpowiednia komunikacja marki, misja, wizja i kultura organizacji, identyfikacja wizualna (logo, key visual), koherentny i spójny wizerunek oraz reklama i kampanie reklamowe.

webdesign – projektowanie stron www, aplikacji natywnych i hybrydowych, zarządzanie strukturą i architekturą strony, UX, optymalizacja i zarządzanie treścią.

social media – optymalizacja i stała animacja życia w mediach społecznościowych.

Dlaczego projektowanie komunikacji?

Marketing, reklama czy PR pozostawione same sobie próbują jedynie wesprzeć sprzedaż. Dobrze zaprojektowana komunikacja marki lub produktu nie tylko odpowiednio wpływa na sprzedaż, ale przede wszystkim sprawia, że dany produkt jest idealnie skierowany do zainteresowanych. Komunikacja tłumaczy, dlaczego to nasz produkt jest najbardziej odpowiedni dla klienta. Jest nośnikiem wartości cennych dla odbiorcy. Tworzy świat przeżyć, w którym odbiorca chce się znaleźć. Pomaga Trafić do grupy docelowej i ominąć przypadkowe osoby, niezainteresowane danym produktem lub usługą. Chcesz stworzyć silną markę, wyrazistą tożsamość firmy, która w precyzyjny sposób będzie rozpoznawana przez Twoich klientów? Pomożemy Ci zaprojektować komunikację i odpowiednie touchpointy, które to umożliwią.

Proces kreatywny

Jeśli proces jest podróżą, to kreatywność otwiera oczy na krajobraz. Kreacja to odkrywanie nowych rzeczy, to naturalna niepowtarzalność. Dobra idea nie bierze się z niczego – stoi zanią szereg zaplanowanych działań, które przynoszą widoczne rezultaty.

Brief kreatywny

Czym jest dla nas?

Brief to seria pytań, które pozwalają nam precyzyjnie zdefiniować ramy projektu od najmniejszych detali, takich, jak grupa docelowa, czy też używane medium, aż po misję firmy i jej planowaną przyszłość. Wiemy, jakie pytania zadawać, Państwo znają na nie odpowiedź.

Analiza

Tu wszystko się zaczyna

Wnikliwa analiza jest podstawą każdego projektu, pozwala nam dostrzec ukryty potencjał, znaleźć problemy w działaniu firmy i poradzić sobie z nimi. Analiza konkurencji dostarcza sposobów na to, jak wyróżnić się z tłumu. Dzięki niej nasza agencja kreatywna zyskuje wiedzę, która pomaga klientom zdobyć unikalną tożsamość.

Prototypy

Jest wiele dróg do tego samego celu

Kluczem do sukcesu jest umiejętne połączenie teorii i praktyki. Prototypy pozwalają nam określić, jak wymyślone przez nas rozwiązania poradzą sobie z wyzwaniami stawianymi przez klienta.

Implementacja i ewaluacja

Droga nie kończy się, gdy dotrzesz na szczyt.

Proces kreatywny to niekończąca się przygoda. Każdy osiągnięty cel potrzebuje stałej uwagi i ewaluacji, żeby móc stawić czoła trendom rynku i oczekiwaniom partnerów, jak i szybko rozwijającym się postępom w technologii. Monitorujemy i troszczymy się o jakość naszych rozwiązań.