Zapytaj o wycenę

Jak wygląda nasza współpraca

  • Project manager
  • Projektowanie komunikacji
  • Kreacja
  • IT
  • Klient
1

Kontakt

To tu się poznajemy. Dostajemy informację o tym, z jakimi zadaniami się zmierzymy. Lub to my analizujemy komunikację markii sami proponujemy zmiany.
2

Spotkanie

Lubimy rozmawiać. Spotykamy się z naszymi klientami i słuchamy. Bardzo zależy nam, żeby dowiedzieć się wszystkiego o celach i problemach marki.
3

Brief

Porządkuje informacje, które dostaliśmy na spotkaniu. Tworzymy listę pytań odnośnie Twojej marki i firmy. Dzięki temu dostaniemy precyzyjne informacje, a realizowany projekt nabierze rozpędu.
4

Analiza

Analizujemy brief marki. Umiemy czytać między wierszami. Przyjrzymy się również Twojej konkurencji i branży, w której działasz. Nasz cel, to dogłębnie poznać środowisko projektu, nad którym pracujemy.
5

Projektowanie

Wnioski wyciągnięte z analizy zamienimy w koncepcje, wokół których będziemy pracować kreatywnie. Praca kreatywna wymaga czasu i uwagi. Wyznajemy prostą zasadę: precyzja, precyzja, precyzja.
6

Idea

Opracowujemy dla Ciebie pomysły, insight, linię kreatywną. Przedstawiamy wszystkie koncepcję i opowiadamy o nich. Razem upewnimy się, że odpowiadają Twoim potrzebom oraz spełniają wszystkie założenia. projektu.
7

Grafika

Szukamy najbardziej adekwatnej estetyki. Aby komunikat był jasny i czytelny. Projektowanie komunikacji to proces w ramach którego powstanie wszystko z czym człowiek ma kontakt: identyfikacja wizualna, opakowanie, materiały firmowe, reklama, wygląd strony internetowej.
8

Wdrożenie

Wypracowane i wykonane przez nas rozwiązania zaczynają żyć. Egzekwujemy media plan kampanii reklamowej, wdrażamy i testujemy aplikację/stronę webową, wypuszczamy nową linię produktów.
9

Ewaluacja

Nigdy nie zostawiamy naszych klientów ani projektów samych sobie. Zawsze je rozwijamy. Sprawdzamy czy wszystko dobrze działa, a w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze na wyciągnięcie ręki.
Oddanie projektu Rozwój
idea Wdrożenie Ewaluacja

Nasze działania nie kończa się na oddaniu gotowego projektu. Później w każdej chwili możemy wspólnie stworzyć nową ideę, wdrożyć ją i ewaluować. I tak bez końca :)