Obsługa kampanii reklamowej – Williamsburg

Williamsburg Club to nowy, charakterystyczny punkt na mapie Łodzi. Lokal zawdzięcza swoją nazwę od jednej z najmodniejszych dzielnic Nowego Yorku, która co roku jest tłumnie odwiedzana przez artystów i klasę kreatywną. Naszym zadaniem było stworzenie podobnego klimatu w Łodzi, na Piotrkowskiej 6.

Williamsburg club Williamsburg club Łódź Williamsburg club Williamsburg club - logo Williamsburg club - menu Williamsburg club Williamsburg club - logotyp Williamsburg club Williamsburg club

Zaprojektowaliśmy unikalny wystrój clubu, łączący funkcjonalny design z nutką artystycznego kunsztu. Odpowiadaliśmy m.in. za promocję i wypracowanie strategii komunikacyjnej trafiającej w gusta bywalców. Zajęliśmy się strategią PR w kontaktach z mediami oraz organizacją imprez okolicznościowych, które pozwoliły clubowi wyróżnić się na tle łódzkiej konkurencji.

Wykonaliśmy one-page lokalu podkreślający unikalny klimat miejsca. Zależało nam na przejrzystości i na dotarciu z przekazem do ludzi młodych, aby zachęcić ich do odwiedzin lokalu i zapoznania się z jego ofertą. Zdając sobie sprawę z kluczowej roli mediów społecznościowych zaimplementowaliśmy na stronie funkcjonalność pozwalająca przeglądać aktualności z profilu Facebooka clubu.

Aktualnie w naszej agencji kreatywnej odpowiadamy za kampanie reklamowe i promocję social-media Williamsburg club.

 

Z chęcią wspomożemy także cele i rozwiążemy problemy w Twoim biznesie!